Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Vitajte v Lehote pod Vtáčnikom

2.ročník Detských cyklo pretekov VTÁČNIKVytlačiť
 

ilustračné fotoilustračné fotoMilé deti, drahí rodičia. Cyklistický klub VTÁČNIK Vás aj tento rok pozýva dňa 14.júla v nedeľu, na 2.ročník Detských cyklo pretekov VTÁČNIK, ktoré sa uskutočnia na námestí v Lehote pod Vtáčnikom. Registrácia začína o 13:45štart pretekov je naplánovaný na 15hod. Vítané sú všetky vekové kategórie detí na odrážadlách až po juniorské do 14rokov. Každý mladý pretekár získa odmenu za svoju námahu a najlepší v kategórii hodnotnú medailu. V sprievodnom programe si budete môcť vyskúšať jazdu zručnosti a možnosť získať vedomosti o správnom nastavení posedu a základnom servise na svojom bicykli. Vyhlásený bude aj najlepší "LEHOŤAN" v každej súťažnej kategórii.

Využite online prihlasovanie na pretek na našej stránke http://cyklistickyklubvtacnik.sk/detsky-cyklopretek-prihlasovanie/ pre zrýchlenie a zjednodušenie samotnej registrácie v deň preteku, kde už bude stačiť iba podpis zákonného zástupcu dieťaťa. Prilba je povinná pre všetky vekové kategórie.

Viac informácii o samotnom preteku a propozície nájdete na našej WEB stránke http://cyklistickyklubvtacnik.sk, a na FB https://www.facebook.com/detskycyklopretekvtacnik. Tešíme sa na Vás.

Z dôvodu konania nedeľných detských pretekov, budú uzavreté v čase medzi 14:00 až 17:00 nasledovné ulice :

Námestie SNP  - od križovatky Banícka – Námestie SNP po jednotu

Suchý potok – od križovatky Banícka - Suchý potok po stavebniny

Ďakujeme za pochopenie.


 
 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka