Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Vitajte v Lehote pod Vtáčnikom

Deň obce 2019Vytlačiť
 

pohľad na jarmok Vážení spoluobčania.
Tak ako vlani, aj v tomto roku pripravujeme 6. júla v Lehote pod Vtáčnikom  pekné podujatie – Deň obce spojený s prezentáciou a predajom ľudovo-umeleckých výrobkov. Hlavnou myšlienkou tohto podujatia je, aby sme sa spolu stretli, aby sme sa cítili ako jeden celok, jedna obec a aby sme sa spolu dobre zabavili, niečo nové naučili.
Snahou organizátorov je zapojiť do tohto podujatia čo najviac spoluobčanov, organizácii, dobrovoľníkov,  aby sme si spoločne pripravili pre nás všetkých perfektný deň, aby to bolo podujatie také naše – spoločné, lehotské.  
Pripravujeme bohatý kultúrny program, bude jarmok ľudovo-umeleckých výrobkov, rôzne občerstvenie, aktivity pre deti i dospelých, lunapark a množstvo iných zaujímavostí.
V tomto roku by sme chceli podujatie obohatiť o fotografickú prezentáciu – „Nultý ročník Lehotského foto objektívu“. Preto ak radi fotíte, môžete sa do tejto prezentácie zapojiť. Neviete ako? Jednoducho. Nezáleží na veku. Prezentačnej výstavy sa môže  zúčastniť  každý obyvateľ Lehoty pod Vtáčnikom. Na výstavu  môžete prihlásiť najviac 4 fotografie rôzneho žánru. Uprednostňované budú fotografie s tematikou obce – história, súčasnosť, zaujímavosti.... ale nie je to podmienka. Najideálnejšie by bolo, keby ste fotografie doručili v elektronickej podobe do Domu kultúry p. Cipovovej do 1. júla, prípadne predsedovi komisie kultúry Martinovi Levčíkovi do trafiky na Námestí SNP. Môžete ich priniesť osobne, prípadne e-mailom na adresu: kultura@lehotapodvtacnikom.sk Minimálna veľkosť fotografie:  A4   alebo  vo formáte JPG 2048 x 1536 . K  fotografiam je potrebné pripísať nasledujúce údaje:
meno a priezvisko
číslo fotografie
názov fotografie
miesto, kde bola fotografia zhotovená.
Fotografie, ktorých  kvalita nebude postačujúca, nebudú zaradené na výstavu . Veríme, že budeme mať z čoho vyberať a pripravíme pre nás peknú paletu pestrých fotografií.

Taktiež sa obraciame sa na všetkých, ktorí vyrábate rôzne originálne predmety, vyšívate, štrikujete, maľujete..... skrátka všetci, ktorí by ste chceli ukázať svoju tvorbu širokej verejnosti, prihláste sa v Dome kultúry v Lehote pod Vtáčnikom u p. Kataríny Cipovovej, kde dostanete bližšie informácie o pripravovanom podujatí.  Informovať sa môžete e-mailom na adrese: kultura@lehotapodvtacnikom.sk

 


 
 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka