Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Vitajte v Lehote pod Vtáčnikom

Z Indie až domov s trabantom po boku Vytlačiť
 

Plagát - Marek Slobodník

Obec Lehota pod Vtáčnikom v spolupráci s ďalšími nadšencami pripravuje pre všetkých milovníkov cestovania, prírody a poznávania sveta jedinečnú besedu – cestovateľskú prezentáciu banskobystrického cestovateľa Mareka Slobodníka, pod názvom „Z Indie až domov s trabantom po boku“.

Marek Slobodník je známy cestovateľ, ktorý s dvojtaktným motorom JAWA 250 prešiel z ďalekej Indie až na Slovensko, absolvoval niekoľko ciest okolo sveta na Pionieri, spolu s ďalšími nadšencami z Čiech a Poľska sa zúčastnil medzinárodnej výpravy na žltých trabantoch do Južnej Ameriky.

Rozprávanie o zážitkoch z týchto zaujímavých ciest, o tom, čo všetko zažil, ktorý národ je podľa neho najpohostinnejší, ale aj o tom, kde mu išlo o život, si budete môcť vypočuť a pozrieť na besede, ktorá bude v pondelok 12. novembra 2018 od 18,00 hodiny v kinosále Domu kultúry v Lehote pod Vtáčnikom.

Vstupné na toto podujatie je nasledovné:

  • Do 12. novembra si budete môcť v predpredaji kúpiť lístok za 7,00 eur
  • Na mieste – 12. novembra bude cena vstupenky 9,00 €.

Lístky si môžete zabezpečiť na predajných miestach  Lehote pod Vtáčnikom:

  • V trafike u p. Martina Levčíka pri Supermarkete COOP Jednota , v čase od 6,00 do 18,00 hodiny,
  • Vo Večierke u p. Teličáka pri základnej škole v čase od 14,30 do 20,00 hodiny
  • Na tel. čísle 0905 759 733.

Každý, kto si kúpi vstupenku, dostane sa do zlosovania o atraktívne ceny, ktoré venuje pán Slobodník.  Vzhľadom na obmedzenú kapacitu miest v kinosále je potrebné, aby ste si lístky zabezpečili čo najskôr.

Veríme, že prijmete pozvanie organizátorov, využijete jedinečnú možnosť porozprávať sa s cestovateľom, ktorý netradičným a originálnym spôsobom prešiel takmer celý svet. Tešíme sa na vás v kinosále Domu kultúry v Lehote pod Vtáčnikom od 18,00 hodiny.


 
 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka