Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Vitajte v Lehote pod Vtáčnikom

Zákaz vjazdu motorových vozidiel do areálu školského dvoraVytlačiť
 

ilustračné fotoVážení občania!

 Na školskom dvore Základnej školy v našej obci je bezpečnosť žiakov školy stále viac ohrozovaná vjazdom osobných motorových vozidiel na nádvorie školy, ktoré niektorí mylne považujú za verejné parkovisko. Situácia sa stáva neúnosnou hlavne ráno, keď sa rodičia na autách pohybujú po školskom dvore medzi pešo prichádzajúcimi žiakmi a popoludní, po skončení vyučovania a krúžkov. Z uvedených dôvodov bola po schválení dopravným inšpektorátom  pred vstupom na školský dvor osadená zákazová značka, ktorá vo vymedzenom čase zakazuje vjazd do areálu osobám, ktoré nie sú zamestnancami školy.

Žiadame všetkých, aby rešpektovali skutočnosť, že školský dvor nie je verejné parkovisko!

Do areálu školy majú vjazd povolený len zamestnanci školy na základe písomného potvrdenia vydaného zamestnávateľom. Ostatní vodiči môžu využívať parkovaciu plochu pred pavilónom školského bazéna. Upozorňujeme, že nedodržiavanie zákazu vjazdu a parkovania na školskom dvore vo vymedzenom čase bude sankcionované.

Vážení občania, vyjadrujeme presvedčenie, že všetkým nám záleží na zdraví a bezpečnosti detí. Neohrozujme ju teda ani nerešpektovaním zákazu vjazdu motorovým vozidlom na školský dvor.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

 


 
 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka